Okrádají ve jménu JK.

Dovolujeme si vás krátce upozornit na pochybnou trojici podvodníků, kteří pod záminkou levné elektřiny, plynu, mobilního volání zdarma a především prodeje placek JK okrádají nejen důchodce v Plzeňském regionu.

 

podvodnicifinal

 

Všimněte si prosím hned na úvod výrazu obličeje té „volavky“. Je naprosto šťastný. Má levný plyn, elektriku a navíc jako bonus dostal placku JK se sichrhajckou a nějaký umělý penis na hlavě. Ale pozor. Nastupuje podvoník číslo 2 a nabízí pojištění. V okamžiku kdy jest důchodce zmaten, nastupuje iniciátor a mozek celé akce, podvodník 1 a vnucuje ubohému starci či stařence unikátní minci a placku s JK za 458 korun českých. Do debaty vzápětí vstupuje volavka, tvářící se jakoby náhodný kolemjdoucí. Přesvědčuje že míti placku Josefa Krůty se zaručeně vyplatí.

Drzost výše uvedených podvodníků 1 a 2 bohužel nedávno dospěla až do zneužití tzv. geokomunity viz : Evzen, Cilina a nashledanou, kde se zjevně promyšlenou metodou snaží nalákat nové oběti  na jakousi samotu v lese, kde je posléze po požití škodlivých nápojů pochopitelně okradou.

JK tedy apeluje na všechny : V datumu konání této akce běžte do zoologické zahrady a vyhněte se číslu 1 a 2.

Josef Krůta vdává dceru.

Po relativně dlouhé době se pan Josef Krůta uvolil poskytnout  naší redakci exkluzivní rozhovor při příležitosti svatebního obřadu.

Redakce : Pane Krůto, dlouho jsme o vás neslyšeli, odmítal jste jakýkoliv kontakt, co se stalo ?

Náročný tréning Pakistánských bobistů, pevně doufám že na Olympiádě v Riu půjdeme na bednu.

Redakce : Aha. Bobisty necháme stranou, prý vdáváte dceru ?

Ano to je pravda, vdávám Matějku. [Read more…]

Josef Krůta spatřen v Liberci – unikátní video.

16.ledna tohoto roku se pan Josef Krůta sešel v Liberci se svými příznivci na přednášce :

Vodík, sodík a listové těsto jako energie pro budoucnost.

V závěru přednášky se dvě z členek místního Fun Clubu rozhodli předat poselství JK celému světu.

Vyjádření pana Josefa Krůty k tomuto videu se nám bohužel nepodařilo zjistit. Pan Josef Krůta se momentálně zdržuje na dovolené v Tatranskej Lomnici.

Fan Club Josefa Krůty protestuje proti průjezdu imperialistů.

první

Svérázný, leč o to účinnější protest proti průjezdu kolony imperialistů a vrahů z Wall Streetu Českou Republikou, zvolili členové Fan Clubu Josefa Krůty. Smysl a organizaci této ojedinělé akce nám objasnil hlavní organizátor pan ing. arch. Ivan Ryšavý RsRnDr.

Ryšavý : Podívejte se pane redaktore, on i takový imperialista a agresor, ty americké nevyjímaje, potřebuje lidsky řečeno vylučovat. [Read more…]

Česká pošta představí novou poštovní známku

Podobizna Josefa Krůty se dostala na poštovní známku. Česká pošta ji ve 14 hodin představí ve své hlavní budově v pražské Jindřišské ulici. Poté půjdou známky do prodeje. Od ostatních se odlišují i unikátním tvarem.

„Všichni jsme zvyklí na klasické, řekněme obdélníkové, známky. Toto je první kunda, kterou vydáváme. Je to určitý unikát a svým způsobem pocta prezidentu Zemanovi“ řekl mluvčí České pošty Matyáš Vitík

Podle něj nikdo nemusí mít strach, že by se na něj nedostalo. První náklad známek je v řádu milionů korun, možný je i další přítisk.

známka

 

Hodnota známek je 6,50 nebo 30 korun.

Josef Krůta nikdy nezemřel

Praha 18.11.2014

Josef Krůta dnes jednoznačně dementoval zprávu že vůbec někdy zemřel. Celá štvavá kampaň měla jediný účel, a to zviditelnění se některých jedinců, parazitujících na dobrém jménu Josefa Krůty. [Read more…]