Penis Josefa Krůty zneužit !

Pražská, Brněnská, Dobřanská, Dolno Lhotská a další kavárny, Sobotka, Nedělka, Šestinedělka, ing Kohout /ne Venca ale Milan/a další multikulturně intelektuálští povaleči hrubě zneužili jméno, odkaz a penis Josefa Krůty pro svoji štvavou kampaň. [Read more…]

Josef Krůta vyřešil migrantskou krizi. Merkelová odstupuje z důvodu gravidity.

Víme první !

Na přímluvu pana Josefa Krůty nám slečna kancléřka Angela Merkelová poskytla exkluzivní rozhovor :

Redakce : Jak jste se vlastně dozvěděla o Josefu Krůtovi a jak jste se seznámili ?

Angela : No fýte on mi poslal něcholik dopis. Já půfodně myslet že to nějaké to porn, taková ta baforská košená kaťata, no znate to.

Redakce : Ne.

Angela : Acha, no prostě takofá veselá film kde potom každý s někým fucken jestli mi rosumite. Ale on to myslela važně a byl velmi upřimna a tak my nachonec setkali v Berlině nachoře na věži kam ja chodila už jako členka FDJ. /pozn. redakce : FDJ neboli Freie Deutsche Jugend – Organizace totožná s bývalým SSM u nás/ Ja tam vitala delegace i z vaši bratrské země. No výte vy nebýt teď moc bratrská země. Ale pan Josef to je uplně jiná chapavá empatická Čech. On chned věděl kde je problém.

merkel-fdj-team

 Angela Merkelová pochoduje se soudruhy z FDJ na brigádu stavby Berlínské televizní věže.

[Read more…]

Zeman a Babiš koupili Internet

Víme první !

Dle sdělení STK si Andrej Babiš nejprve zakoupil doménu echo24.sk Více zde. Na dotaz naší redakce co na této doméně bude provozovat nám sdělil :

“ Áno povodně som chcel jen zpravodajský web kde mňa nikto nebudě pomlouvat. Pak mě ale můj kamarád Miloš řekl :“Kunda Andreji proč si ten zkurvený internet kde nás oba jen zesměšňují nekoupíš celý ? „.

krabicecelavetsi

Založili jsme tedy dceřinou společnost Bureš-Zeman-NE-Toleranci, zkráceně BUZENET a celý ten internet jsem koupil.  Víte, ona už moje maminka Věra chcela celý tento intěrnet zakázat

Ale když něco nejde [Read more…]

Babiš a Bureš chtějí zrušit vánoce

Populární politicko estrádní dvojice Babiš (ANO) Bureš (NE) navrhuje zrušení letošních vánoc. Zrušením vánočních svátků by stát  tak ušetřil zhruba šedesát milionů korun ročně. V koalici zatím Babišův-Burešův návrh velkou podporu nemá. Uvedla to Česká televize.

„Ministerstvo financí usiluje o zrušení kdejakých blbostí, protože to zatěžuje administrativu. Myslím, že lidé by měli být rozumní, protože státní kasa je prázdná, investice zastavené,“ řekli televizi Babiš a Bureš.

Babiš dále uvedl : „Já osobně žádné Vánoce nepotřebuji, všechny noviny i televize v této zemi už jsem si stejně koupil. A navíc co je dobré pro mne, je dobré i pro lidi. Víme jak na to.

Bureš k tomu dodal : „Kdysi jsme na každé vánoce dostávali od ROH STB Bratislava východ dárkový balíček. Mnoho let jsem [Read more…]

Lekce pro Čechy z Pchonjangu

Skvělá pocta Josefu Krůtovi, mezitím byl Zeman duchem u Putina.

Můžeme si o KLDR myslet cokoli, ale že umí dokonale, elegantně a navíc i s obrovským nadhledem zvládnout různé ceremonie, dokázalo ve středu večer odhalení sochy na náměstí Věčného slunce v Pchonjangu. Navíc to byla velká lekce pro všechny v Česku, kteří Josefa Krůtu zpochybňují. [Read more…]