Okrádají ve jménu JK.

Dovolujeme si vás krátce upozornit na pochybnou trojici podvodníků, kteří pod záminkou levné elektřiny, plynu, mobilního volání zdarma a především prodeje placek JK okrádají nejen důchodce v Plzeňském regionu.

 

podvodnicifinal

 

Všimněte si prosím hned na úvod výrazu obličeje té „volavky“. Je naprosto šťastný. Má levný plyn, elektriku a navíc jako bonus dostal placku JK se sichrhajckou a nějaký umělý penis na hlavě. Ale pozor. Nastupuje podvoník číslo 2 a nabízí pojištění. V okamžiku kdy jest důchodce zmaten, nastupuje iniciátor a mozek celé akce, podvodník 1 a vnucuje ubohému starci či stařence unikátní minci a placku s JK za 458 korun českých. Do debaty vzápětí vstupuje volavka, tvářící se jakoby náhodný kolemjdoucí. Přesvědčuje že míti placku Josefa Krůty se zaručeně vyplatí.

Drzost výše uvedených podvodníků 1 a 2 bohužel nedávno dospěla až do zneužití tzv. geokomunity viz : Evzen, Cilina a nashledanou, kde se zjevně promyšlenou metodou snaží nalákat nové oběti  na jakousi samotu v lese, kde je posléze po požití škodlivých nápojů pochopitelně okradou.

JK tedy apeluje na všechny : V datumu konání této akce běžte do zoologické zahrady a vyhněte se číslu 1 a 2.