Rozhovor s munzee plejerem roku

 

prvni2

 

Munzee hráč  roku : Jitka Pampelišková (Pampetie)

Kdo jste ?

Jsem Jitka Pampelišková, přezdívka Pampetie. Pampetie proto, že miluji slunce a rozkvetlé louky plné pampelišek. Jsem z krásného města bohužel bez pampelišek, z Prahy. Pracuji jako řidička autobusu a trolejbusu.

Jak jste se dozvěděla o naší hře a začala hrát munzee ?

Miluji výherní hry a soutěže ze supermárketů. Tak dlouho jsem vystřihovala a obesílala různé soutěže až jsem konečně vyhrála ten chytrý telefon. Chtěla jsem si pak udělat tolik oblíbené selfie pro své přátele na facebooku a ofotit jim zároveň jizdní řád ale ono mi to zřejmě omylem vzalo nějaký kód kde bylo slovo munzee. Natolik mě to zaujalo, že jsem se pak snažila ofotit prakticky cokoliv co připomínalo to munzee. Pak mi poradil přítel že se musím zaregistrovat na tom internetu a vytiskl mi i mapu, kde se ta munzee dají hledat.

Po několika týdnech klasického hraní jste však jako první v České republice přešla na tzv.“ Alternativní metodu munzee plejingu“ ?

No víte, nedivte se mi. Jsem malého vzrůstu, ostatní nezodpovědní hráči, především ti z Plzně lepili své kódy příliš vysoko nebo příliš nízko a bylo prakticky nemožné je sejmout. Půjčila jsem tedy svůj chytrý telefon příteli a když mi ho vrátil najednou bylo vše jiné. Můj svět, nejen ten herní, se naprosto změnil. Konečně jsem mohla začít doopravdy cestovat po celé Evropě. Ono se to na první pohled může zdát jako podvod ale víte co to je ? Zatímco si tam všichni ti hráči vyšších vzrůstů pěkně běhají na zdravém vzduchu, v přírodě, v krásných městech, pořádají munzee společné výpravy, baví se, vylepují na procházkách a já nevím co ještě, já seděla jen doma v lenošce a pípala a pípala.  40 cigaret na den mi přestávalo stačit, pila jsem několik kafí za hodinu, z vína a piva jsem pomalu přecházela na fernet, jedla jen bramborové lupínky.

Jen ať si to ti moralisté z Plzně zkusí. Vůbec netuší kolik energie a vůle jsem musela vynaložit. Samozřejmě jsem v této situaci zanedlouho skončila na psychiatrii.

No počkejte, vy jste se léčila ze závislosti na munzee ?

Ano, těžko se mi o tom mluví ale je to tak. Již jsem nemohla myslet na nic jiného, všude jsem viděla kódy, do toho alkohol, stres z nedostatku bodů, nově vznikající clustery, posměch od části munzee komunity, nepochopení a hlavně Josef Krůta. Ten mne dovedl prakticky až „za ruku“ k panu Nešporovi. Víte dokonce jsem si musela založit další účty a nicky když jsem po nocích již neměla co „pípat“

Ano, to jsme slyšeli, prý jste používala i alternativní nick Velká Bulva podle vašich krásných hlubokých hnědých očí ?

Tak to asi došlo k nějakému překlepu v překladu našeho rozhovoru. Není to bulva ale vulva a není to podle očí.

Aha, hm, tak něco veselejšího. Váš největší  zážitek ze hry ?

Největší dobrodružství jsem zažila v Londýně. Nevěděla jsem že se ten pověstný Regetnspark zavírá již v 17 hodin a tak jsem přelezla plot, vyšlápla několik extrementů a pípala prakticky do půlnoci a navíc během toho se musela skrývat před zraky bezpečnostních kamer a drsných policistů. Ale stálo to za to. Ty body se nedaly odmítnout.

Vaše největší  úspěchy ve hře ?

Určitě čtvrté místo v prosincové klanové bitvě. Dokázala jsem oslovit mladé nezkažené lidičky z jednoho maloměsta  a vytvořit super sluníčkový team. Jen mě mrzela ta jejich nezkušenost. Nepřijali zcela moje managerské rady a dokonce fyzicky vycestovali na munzeehunt do zahraničí. V závěru bitvy jsme se však naštěstí sjednotili, oni půjčili svoje telefony mému příteli a byla to nebojím se říct adrenalinová jizda do poslední hodiny. To napětí, ta dřina, abychom neskončili pátí. No bylo to úžasné. Navíc jsme si to poctivě odřeli na telefonech, ne jako ti fakeři používající prý jakési emulátory. Tohle prostě odsuzuji. Munzee se má hrát na chytrém telefonu a ne na nějakém tom plejstejšnu či jak se to jmenuje.

Vaše plány do budoucna ?

No víte, jak říkám, myslím že mám potenciál jít ve hře dál. Tento rok hodlám konečně založit opravdovou českou asociaci hráčů munzee v té naší malé krásné pampeliškové zemi. Momentálně se toho sice ujala jakási anorektická intelektuálka ale myslím že nemá takový tah na „kód“ jako já. Cítím se pro to předurčena. Ještě poznají kdo je to Vulva.

Děkujeme za rozhovor a přejeme vše nejlepší do nového munzee roku.

mapa

 

 

 

 

 

 

One Comment

  1. S.Jackyll

    Zkousim nainstalovat z testovacich duvodu emulator, bohuzel me to rozbilo computer. Nebyl by mozno udelat nejaky munzeeivent s vykladem?
    Diky za odpoved.

Comments are closed.