Fan Club Josefa Krůty protestuje proti průjezdu imperialistů.

první

Svérázný, leč o to účinnější protest proti průjezdu kolony imperialistů a vrahů z Wall Streetu Českou Republikou, zvolili členové Fan Clubu Josefa Krůty. Smysl a organizaci této ojedinělé akce nám objasnil hlavní organizátor pan ing. arch. Ivan Ryšavý RsRnDr.

Ryšavý : Podívejte se pane redaktore, on i takový imperialista a agresor, ty americké nevyjímaje, potřebuje lidsky řečeno vylučovat. Rozhodli jsme se proto znepříjemnit imperialistovi jeho průjezd naší krásnou malou zemičkou v srdci Evropy blokací hajzlů na trase konvoje tak, aby imperialista na kterého přijde nutkání, neměl kde se vyloučit a tím mu tento agresorký průjezd co nejvíce znepříjemnit. Po složité logistické přípravě jsme zjistili, že nejlepším místem, kde dle propočtů budou výše zmiňovaní imperialisté na kritické hranici nutkání k vyloučení tělních tekutin, bude KMP v Plzni. To, že se posléze toto místo mohlo jevit jako ne úplně strategicky výhodné je věc jiná, a nic nemění na celkově velice úspěšném průběhu celého protestu. Já sám osobně jsem cca tři hodiny blokoval dvě mušle a jednu kabinku.

redakce : Je pravda že účast na tomto protestu přislíbil i senátor, všeznalec a hlavní koordinátor veškerých protestních akcí pan Jiří Vyvadil ?

Ryšavý : Ano. Pan senátor byl naším projektem řekl bych až dětinsky nadšen. Do telefonu mi řekl cituji : „Ať se ti okupanti vyserou pěkně do těch jejich imperialistických plechovek od KokaKoly“. Pan senátor si následně vyžádal naši Fan Club placku Josefa Krůty s tím, že propagace JK jest samozřejmostí a doporučil mi ať pozvu také Škromacha. Inkasoval také zálohu ve výši 800 CZK na cestovné ale bohužel na samotnou akci nedorazil. Při cestě do KMP prý zabloudil a praktický celý protest strávil omylem na zcela jiném hajzlu, a to v nechvalně proslulém Plzeňském podniku Pamela, kde prý usnul nejprve na stole a poté v kabince kde spal až do časných ranních hodin.

2015-03-27 (3)

ing. arch. Ivan Ryšavý RsRnDr. během protesu

Na důvody, které vedly k uspořádání této jistě velmi smysluplné akce jsme se zeptali i ostatních účastníků protestního obsazení :

Jan Vousatý, pokladník Fan Clubu : Akce jsem zúčastnit vůbec nechtěl protože s průjezdem spřáteleného konvoje Varšavské Smlouvy veskrze souhlasím a navíc již několik dní trpím úpěnlivou zácpou. Původně jsem si chtěl na konvoj počkat na exitu u Rokycan abych zde směnil karton cigaret Start za dva kanystry nafty. Ryšavý ale sliboval že během protestu bude pivo zadarmo a tak jsem přišel. Po pravdě smysl těchto akcí nechápu. Já osobně bych všechny tyhlety protesty zakázal.

Petr Ušklíblý, PR mangaer and senior Account consultant Fan Clubu :  Blokoval jsem průběžně dvě mušle. Bohužel mi celkově kladný dojem z protestní akce zkazila skutečnost, že Ryšavý si ode mne opět půjčil peníze, prý na nějaké norské hůlky. Pivo zdarma jsem nedostal,

2015-03-27 (1)

Petr Ušklíblý PR mangaer and senior Account consultant Fan Clubu během blokace mušlí.

Martin Arogatní, účetní und Travel junior consultant Fan Clubu : O žádném protestu jsem dopředu nevěděl. Šel jsem se jen normálně ožrat do KMP jako každý pátek. Hned ve dveřích mě ale odchytil Ryšavý a pod záminkou že mě chce sdělit nějaké závažné nesrovnalosti v účetnictví Fan Clubu JK, mě vylákal na dámský záchod, kde mě posléze zamkl. Protestu jsem se tedy zůčastnil jako blokátor imperialistek bez vlastní vůle a nedobrovolně až po dobu 5 hodin. Doma jsem pak navíc musel složitě vysvětlovat proč se vracím z KMP střízliv a místo alkoholu jsem cítit nějakým savem s příchutí pomerančů. Až zas někdy bude Ryšavý něco pořádat, tak se mu na to doslova vyseru.

2015-03-27 (2)

Martin Arogatní, účetní und Travel junior consultant Fan Clubu během protestní akce.

Pavel Pindínko, dočasně zastupující president Fan Clubu : Vzhledem k tomu že imperialistický konvoj neprojížděl mým rodným a milovaným městem Tachov, jsem se protestu zúčastnil jen symbolicky, tedy pietní minutou ticha na svém domácím sanitárním zařízení. Duchem jsem byl samozřejmě však v KMP. Smrt všem pohůnkům z Wall Streetu !

 

Vyjádření předsedy a zakladatele Fan Clubu pana Opičného se nám nepodařilo získat. Prý je momentálně úplně v hajzlu. Čímž se vlastně také akce prakticky zůčastnil…..