Josef Krůta vyřešil migrantskou krizi. Merkelová odstupuje z důvodu gravidity.

Víme první !

Na přímluvu pana Josefa Krůty nám slečna kancléřka Angela Merkelová poskytla exkluzivní rozhovor :

Redakce : Jak jste se vlastně dozvěděla o Josefu Krůtovi a jak jste se seznámili ?

Angela : No fýte on mi poslal něcholik dopis. Já půfodně myslet že to nějaké to porn, taková ta baforská košená kaťata, no znate to.

Redakce : Ne.

Angela : Acha, no prostě takofá veselá film kde potom každý s někým fucken jestli mi rosumite. Ale on to myslela važně a byl velmi upřimna a tak my nachonec setkali v Berlině nachoře na věži kam ja chodila už jako členka FDJ. /pozn. redakce : FDJ neboli Freie Deutsche Jugend – Organizace totožná s bývalým SSM u nás/ Ja tam vitala delegace i z vaši bratrské země. No výte vy nebýt teď moc bratrská země. Ale pan Josef to je uplně jiná chapavá empatická Čech. On chned věděl kde je problém.

merkel-fdj-team

 Angela Merkelová pochoduje se soudruhy z FDJ na brigádu stavby Berlínské televizní věže.

Redakce : Dá se tedy říci že jste s panem Josefem Krůtou navázala intimní vztah ?

Angela : Nefím zda intimní ale na naši dalši schuzka on mi nabidl depilaci podpaždí a při teto činnosti mezi nas preskočit ona pověstna jiskra souzněni gott a srdce. My potom depilovali i další místa. Víte, ja pozvat miliony těch krasnych mladých hochů ale ani jeden, ani jeden z nich, nevědět jak depilovat. Oni jen fotit se mnou chtěli. Když ja je nabadat ke skutečnemu činu oni utect do Švedska. Jen pan Josef pochopil me touha a přani. Já pak zažít s panem Josef takofá ta Weg in den Himmel.

Redakce : To jako že jste měli sex ?

Angela : No fíte ja nefím. Ja něco podobného zažít naposled moc davno na skoleni FDJ se spřatelenymi soudruhy z RVHP a Kuba. No ale pan Josef ale sliboval že nepřekročí rámec depilace. Upřimně. Je to možné.

Redakce : Co je možné ?

Angela : No že překročil. Každopadně jsem ve druhem měsici těhotenstvi. Teď konečně mužu všechny ty impotentní inženyry, lekaře, vědce a kosmonauty co ja pozvala zase poslat do prdele respektive do Protektorat Böhmen und Mähren. Oni nesplnit povinnost tak co tady s nimi ? Oni si tam v Koln nad Rýn klidně depilují na veřejnosti a přitom mě nevšimnul ani jeden z milion. V protektorat oni se mit dobře.

test

 Pozitivní těhotenský test slečny Angely.

Redakce : To jako že jste pozvala všechny ty jak říkáte inženyry, lékaře, vědce a kosmonauty jen proto aby vás někdo defloroval, pardon depiloval ?

Angela : No samochřejmě. Ja byt velitel Evropa. Mě oni muset poslouchat. Všichni musi mojí NDR poslouchat.

Redakce : Už víte jakého pohlaví bude váš potomek a máte vybrané jméno ?

Angela : No bude to syn. Pan Josef umí depilovat jen syny. Podle toho co říkchat bude mit 58 nevlatsních bruder. A on samochřejmě bude jmenovat ADOLF.

Redakce : Děkujeme za rozhovor.

 

Vyjádření pana Josefa Krůty k celé situaci a potažmo i migrantské krizi se nám bohužel nepodařilo získat. Součastně se nachází v Bangladéši kde pracuje jako tenisový, golfový a  lyžařský trenér /pozn redakce : běh, skok i slalom/. Zároveň zde dle podle posledních zpráv vlastní i obchod s depilačními vosky.

Bangla_featured1

 Bangladéští sportovci stojí frontu před obchodem Josefa Krůty.