Penis Josefa Krůty zneužit !

Pražská, Brněnská, Dobřanská, Dolno Lhotská a další kavárny, Sobotka, Nedělka, Šestinedělka, ing Kohout /ne Venca ale Milan/a další multikulturně intelektuálští povaleči hrubě zneužili jméno, odkaz a penis Josefa Krůty pro svoji štvavou kampaň.

Pro ilustraci uvádíme nejprve plagiát vytvořený válečnými štváči z Wall Streetu kaváren a spermabank a poté originál pořízený při oficiální navštěvě pana Josefa Krůty, k příležitosti otevření jeho guru kavárny „U tří penisů“.

Plagiát :

tri_ocasci-1024x849

 

A zde originál pořízený 31.2.2016 při návštěvě pana Josefa Krůty.

ocfinal

 

V pravo dole si prosím všimněte legendárního bicyklu Josefa Krůty na kterém jezdila v období svého únosu a boje proti mimozemšťanům, známá star Iveta Bartošová. Jízdní kolo JK bylo vybaveno speciálními odpuzujícími prvky z alobalu. Kolo daroval Josef Krůta majiteli kavárny výměnou za dva svařené borůvkové mošty. Slečna Jitka Ocásková /na fotu cca uprostřed v hnědých legínách/ zde symbolicky prezentuje svoji celosvětově unikátní dvojvagínu, která vlastně byla jediným a pravdivým důvodem návštěvy pana Josefa Krůty v Praze. Zcela dole sedí Karolína Ocásková. Vzhledem k tomu že Josef Krůta je také jen člověk a navíc spěchal na vlak, na slečnu Karolínu jakožto na nejošklivější součást personálu již nedošlo a proto je její výraz na společné fotografii takový jaký je, neboli hrubě zklamaný.

 

O vyjádření k celé situaci jsme poprosili majitele kavárny pana Karla Ocáska.

Redakce : Pane Ocásku je pravda, že na vývěsní tabuli vaší kavárny je penis Josefa Krůty ?

Ocásek: Ne, musím vás bohužel zklamat je to penis mého bratra Jindřicha, který kreslila naše sestřenice Karolína. Víte, oni mě zneužili ale s těma ženskejma se už fakt nedalo vydržet. Jen se na ně podívejte. Copak tohle by někdo chtěl ? Ten  Krůta je tady rozvášnil a pak si klidně odjel. A co já tady s bratrem s tím ? Neustále nás obtěžují. Tak jsem to podepsal, jako to že sem přijedou ti černoši. Ale jen proto abych měl klid. Já vlastě vůbec nejsem ten vegetarián. Každý den po šichtě si tajně chodím za roh pro vlašák a 30 deka vysočiny. A víc vám bez souhlasu Josefa Krůty a pana Ovčáčka který k nám také občas zajde kůlivá te abnormálii naší Jitky neřeknu. Sbohem.

Reakci pana Josefa Krůty se nám bohužel nepodařilo zjistit. Současné působí jako koopilot, tlumočník, kancléř a stenograf pana prezidenta Si Ťin-pchinga při jeho návštěvě Prahy.