Josef Krůta vdává dceru.

Po relativně dlouhé době se pan Josef Krůta uvolil poskytnout  naší redakci exkluzivní rozhovor při příležitosti svatebního obřadu.

Redakce : Pane Krůto, dlouho jsme o vás neslyšeli, odmítal jste jakýkoliv kontakt, co se stalo ?

Náročný tréning Pakistánských bobistů, pevně doufám že na Olympiádě v Riu půjdeme na bednu.

Redakce : Aha. Bobisty necháme stranou, prý vdáváte dceru ?

Ano to je pravda, vdávám Matějku.

Redakce : Matějku, toho blogera z Idnesu co kandiduje za Svobodné ?

Toho neznám, svoji dceru, Matějku samozřejmě.

Redakce : Myslíte toho, vlastně tu ?

Ano. Samozřejmě. Matějka je moje dcera i když dnes nese jiné příjmení.

Redakce : Mohl byste to upřesnit ? Přeci jen při všech těch vašich potomcích ? A Kdo je matka ?

No ta Jílková přeci.

Redakce : Jílková ? jste si jistý ?

AHA, pardon Jílková, to jsou dvojčata Evžen a Karel. Mimochodem Karel je velmi nadějný lobista, vlastně bobista. Evžen bohužel nadějně fetuje. Matkou je samozřejmě Žilková.

Redakce : Žilková ?

Rozhodně. V roce  1994 jsem vedl na Univerzitě Karlově seminář „Vliv štěpení atomu na molekulární strukturu biotopu láčkovců“ a tato osoba opakovaně narušovala moje prednášky, bylo to velmi nechutné až obscéní a nakonec to bohužel vedlo až k početí Matějky.

Redakce : Můžete to nějak rozvinout ?

Jistě. Vnikala opakovaně do posluchárny kde jsem vedl výklad, a ze zadních řad volala : „Otevři moji biokundu ty Atome“! Když takto soustavně narušovala průběh mých seminářů, jistě chápete že jsem to musel řešit, abych si zachoval akademickou čest. Fakt byla velmi otravná a vytrvalá. Dodnes ale nechápu co myslela tím slovem BIO. A tak byla počata Matějka.

Matějka 

matejka1

Víte, ona to neměla lehké. Od mládí  trpěla na nadměrné ochlupení dolních partií, především nohou. Řešili jsme to homeopatickou léčbou, holícími strojky, Savem, letlampou a nakonec z toho zůstal jen takový malý, skoro nepostřehnutelný elegatní knírek. Důležité je, že jejímu ženichovi to nevadí.

Redakce : Prozradíte nám kdo je ten šťastlivec ? 

Ano jistě, Martička.

Martička

marta-semelova

 

Ano. Je tam nezanedbatelný věkový rozdíl ale to souznění světonázoru je tak dokonalé že se toho nebojím. Budou spolu šťastni. Jsem o tom přesvědčen. Navíc Martička je prý ve věcech sexuálních velmi agresivní a vynalézavá a to se mojí Matějce líbí. Dokonce prý při tom používají i nějaké převleky  Spiderman versus Batman. Myslím že bude šťastná.

Redakce : Těšíte se na vnoučata ?

Samozřejmě. Matějka jich plánuje tuším 12000 jen v Praze. Snad společně s Martičkou, Jirkou synem a Andulkou dokážou toto všechno zadoptovat v dohledné době. I když poslední dobou mám o Matějku trochu strach. Málo komunikuje, je prý na nějaké klinice kde jak říkala „sjíždí lajny“. Předpokládám že se jedná o to onlajn bruslení. A sport to je správné. Tak to má být.

Redakce : Co BIOlogická matka ? Souhlasí se vztahem ?

Netuším. Je pravda že poslední dobou mi stále jen vyhrožuje. Už ne tou biověcí, ale žije teď prý s nějakým Andělem, je to prý policista a dokonce nějaký člen SAS nebo RVHP co má vlastní armádu a nějakého Bureše co mi to spočítá.

Redakce : Odbočíme od Matějky a zeptáme se. Co kandidatura na prezidenta ? Není teď ten správný čas ?

Uvidíme po Riu. Pokud jak již bylo řečeno „dosáhneme na bednu“ budu o tom uvažovat. Prý kandiduje i nějaký horolezec ? Navíc nerad bych stál v cestě svému synovi Jirkovi, který sice ještě oficiálně neoznámil, ale jak ho znám, půjde do toho. Mimochodem Ovčáčková měla luxusní trojky.

Redakce : Děkujeme za rozhovor.